m

Sesja w szklarni

  /  Sesja w szklarni

Sesja Świąteczna w Szklarni

Jak widać, szklarnia może służyć nie tylko do sadzenia pomidorów.
Ba! Nie tylko do pielenia, ale też… robienia sesji fotograficznych! Sesja w szklarni to oryginalna pamiątka tak naprawdę dla wszystkich – dla par chcących zatrzymać chwilę lub upamiętnić zaręczyny, dla rodzin z dziećmi planujących zamknąć w kadrze jak z roku na rok rosną ich pociechy czy przyszłych rodziców spodziewających się maleństwa.
A z racji tego, że mam kompletnego świra na punkcie swojego psa ( i chyba każdego innego :p ) – czworonogi są u mnie również zawsze mile widziane! : )

Okej, ale wracając..
W 2022 roku postanowiłam dać upust mojej foto twórczości i wybudować swoją własną szklarnię, urządzając ją totalnie w moim stylu. Zależało mi, aby była w otoczeniu drzew tak, jakby była w środku lasu – i udało się!
Leśny klimat wpasował się idealnie🎄

Ale chyba tak to już jest, jeśli coś wpadnie w ręce perfekcjonistki🤍

Teraz już wiem, że inwestycja ta – zarówno finansowa jak i czasowa – niewątpliwie była najlepszą decyzją, a po licznych sesjach świątecznych i Waszych feedbackach nie mogę już doczekać się tych kolejnych. Ilość pomysłów na letnią i wiosenną aranżację spędza mi sen z powiek, ale w końcu na coś się zdecyduję! : )

W związku z moim brakiem zdecydowania, która z prawie 100 sesji jest moją ulubioną, postanowiłam zamieścić misz-masz kadrów wielu moich rodzin.
Na końcu też znajdziecie nawet kilka kadrów zrobionych po zmroku! Światełka w szklarni tworzą niesamowity klimat 🙂
Ogromnie dziękuję za możliwość pochwalenia się tymi cudownymi kadrami! 🙂

 

Zapisz się na sesję 🙂

 

Date:
Close

Uwieczniam chwile zanim przeminą, aby zapisać je na trwałe w fotografiach. W ten sposób tworzymy Waszą historię!

Instagram

@miroszfotografia

Obserwuj mnie

info@miroszfotografia.pl